dárkový poukaz

Můj oblíbený poukaz, jak pro začínající milovníky jedné stopy tak i pro ostřílené motorkáře toužící po fotografii svého miláčka.
Každej máte hromady fotek svých strojů jednou s balíkem slámy jindy třeba s komínem, ale málokdo máte vlastní fotku v sedle svého miláčka. V každý pořádný garáži by taková fotografie měla viset na čestném místě, vždyť ta vaše holka si to přece zaslouží. Rád fotím v exteriéru kam motorka patří.

Klasický dárkový poukaz na svatební fotografování ocení každý zamilovaný pár, který se právě rozhodl vstoupit do svazku manželského.
Za prvé vy si tím vyřešíte dárek pro novomanželé a za druhé jim uděláte velikou radost, protože si mohou svatebního fotografa odškrtnout z dlouhého seznamu svatebních položek. Při vstupu do této fáze života se přeci hodí každá koruna, ne?

Dárkový poukaz na portrétní fotografování je snad nejrozšířenější možnost jak udělat radost opravdu komukoliv. Velice oblíbené jsou ateliérové černobílé fotografie hrající si se světlem a stínem na hraně uměleckého portrétu.
Nebo dobrý profesní portrét v přirozeném prostředí navozující pohodu a důvěru zvláště vhodné jako profilové fotografie na oblíbené sociální sítě. Ruku na srdce kdo má ještě na profilu fotku mobilem, pořízenou na veřejných záchodkách?

Dárkový poukaz na fotografování se hodí jako dárek k narozeninám, svátku, nebo jako Vánoční dárek. Poukaz je možné využít na focení uměleckých portrétů, profesních portrétů, akčních portrétů, glamour, natural.

Po zaplacení vybraného balíčku na účet č. 9199128001/5500 Vám zašlu platný poukaz se jménem obdarovaného, kterému bude poukaz určen. Poukaz můžete tedy vytisknout a předat osobně, nebo jej stačí poslat obdarovanému například přes email v elektronické podobě.

O konkrétní podobě focení se pak domluvím s tím, komu jste poukaz koupili. Focení může proběhnout kdekoliv venku, nebo v ateliéru.

Pokud vás nabídka zaujala kontaktujte mě a určitě se domluvíme 🙂